Vítejte na našem webu

Kontakt na hudbu a soubor Radhošť 722 519 796 nebo email: bohumir.holub@seznam.cz

 

 

Zdravíme všechny návštěvníky naší webové stránky, kde si můžete ve složkách Kalendář akcí a Reference prohlédnout, co se uskutečnilo a co nového se chystá.

Bohumír Holub

 

Na naši webové stránce najdete informace o Spolku Albatros, Hudbě Bohumír Holub a

VSPT Radhošť z Trojanovic.

 

Spolek Albatros, hudba & svět - Bohumír Holub

Informujeme Vás o hudbě, která hraje na společenských akcích a rodinných oslavách.

Je to hudba k tanci, k poslechu, ke zpěvu.

Na přání písničky: lidové, taneční, country, trampské.

Zahrát může dle přání pořadatele 1 hudebník, kytara akordeon, zpěv,

přes duo, trio, až po 5 člennou kapelu. Další možné nástroje klávesy, housle, saxofon...

Součástí vystoupení je i ozvučení.

Dále je možnost ozvučení Vaších akcí - ať už v sále, nebo na volném prostranství.

 

Valašský soubor "Radhošť z Trojanovic"

Vás informuje na našich stránkách o své činnosti, proběhlých akcích i o tom, co nového se chystá. Další informace můžete nalézt na adrese souboru:

https://soubor-radhost.cz/

 

 


Vážení přátelé,

pokud organizujete večírek, setkání, taneční zábavu nebo rodinnou oslavu jako je svatba, oslava jubilea či jinou akci, přesně pro tuto příležitost je určena naše hudba. Stačí zavolat na náš telefon, případně napsat na náš E-mail nebo se přijít domluvit osobně. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Podle velikostí Vaší akce Vám může zahrát a zazpívat jeden hudebník na kytaru nebo akordeon taneční, lidové, country a trampské písně. Při větších akcích mohou zahrát dva, tři nebo celá hudební skupina.

Živá hudba, skupina, kapela či muzika, jak to nazveme, je vždy připravena, aby zpříjemnila Vaše setkání dobrou hudbou k tanci, k poslechu i ke zpěvu.


Fotogalerie: Hudba Bohumír Holub

—————


Nabídka akcí

28.08.2016 15:00

Prezentace naší hudby a VSPT Radhošť z Trojanovic Cz

Spolek "ALBATROS - hudba & svět" hraje pro posluchače z České republiky, turisty a lidí z EU i z USA a tím přispívá k upevňování přátelství mezi národy a k propagací České republiky a její kultury ve světě. Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic Zúčastňuje se folklorních...

—————


Reference

FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI ve Frenštátě pod Radhoštěm

FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI ve Frenštátě pod Radhoštěm
28.08.2016 15:45 FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI ve Frenštátě pod Radhoštěm V sobotu dne 28. srpna 2016 vystoupil náš soubor Radhošť z Trojanovic na náměstí ve FRENŠTÁTĚ pod Radhoštěm na Slavnostech. Foto po vystoupení. Za soubor Bohumír Holub    

—————

Festival MORAVSKÉ CHODNÍČKY Napajedla

Festival MORAVSKÉ CHODNÍČKY Napajedla
Soubor Radhosť z Trojanovic, jako host festivalu Slováckého souboru Radovan v Napajedlích, nejsevernější obci na Slovácku. Závěr našeho vystoupení. 13.8.2016   Ensemble Radhošť Trojanovice, as a guest of the festival Moravian Radovan group in the Napajedla the northernmost town in...

—————

Klub Škola ve Frenštátě p. R. na Kopané

Klub Škola ve Frenštátě p. R. na Kopané
Z pondělního klubu ve Frenštátě p. R., na Kopané. Setkávání při zpěvu písniček.

—————

Mikuláš v Kopřivnici

Mikuláš v Kopřivnici
Z Mikulášského večírku v Kopřivnice. Hudba Bohumír Holub v lidovém a tanečním rytmu. Na přání kytara, harmonika, zpěv a ozvučení.

—————

Sousedská zábava

Sousedská zábava
Klub škola Kopaná - Sousedská zábava

—————

Krmáš ve Valašské hospodě U Janíka

Krmáš ve Valašské hospodě U Janíka
Bohumír Holub zahrál v sobotu 14. listopadu 2015 ve Frenštátě p.R., na Horečkách ve Valašské hospodě u Janíka. Lidové a taneční písničky na přání, k poslechu, ke zpěvu i k tanci. Kytara, (harmonika) akordeon, zpěv, ozvučení.    

—————

Radhošť z Trojanovic 65 let činnosti

Radhošť z Trojanovic 65 let činnosti
V sobotu 24. října 2015 proběhlo v hotelu Beskyd Slavnostní Setkání u příležitosti 65 nepřetržité činnosti souboru Radhošť z Trojanovic. Za soubor Bohumír Holub

—————

Sraz spolužáků

Sraz spolužáků
Mirek hraje na Setkání spolužáků Slávky Kutějové. Na přání: kytara, harmonika (akordeon,) zpěv, ozvučení. Klasická lidovka, taneční hudba, country, trampské písničky. K poslechu, k tanci, ke zpěvu.

—————

Rick Steves tour

Rick Steves tour
Účastníci zájezdu, Mirek a průvodce Peter. Ensamble Radhost from Trojanovice greet all the participants of tours and look forward to the next meeting. For the whole group Bohumír Holub.

—————

16. FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI

16. FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI
V sobotu dne 29. srpna 2015 se náš soubor Radhošť z Trojanovic zúčastnil 16. FRENŠTÁTSKÝCH SLAVNOSTÍ. Zatančili jsme 3 dějové pásma a podle bouřlivého potlesku úspěšně. Za soubor Bohumír Holub

—————