Vítejte na našem webu

Kontakt na hudbu a soubor Radhošť 722 519 796 nebo email: bohumir.holub@seznam.cz

 

 

Zdravíme všechny návštěvníky naší webové stránky, kde si můžete ve složkách Kalendář akcí a Reference prohlédnout, co se uskutečnilo a co nového se chystá.

Bohumír Holub

 

Na naši webové stránce najdete informace o Spolku Albatros, Hudbě Bohumír Holub a

VSPT Radhošť z Trojanovic.

 

Spolek Albatros, hudba & svět - Bohumír Holub

Informujeme Vás o hudbě, která hraje na společenských akcích a rodinných oslavách.

Je to hudba k tanci, k poslechu, ke zpěvu.

Na přání písničky: lidové, taneční, country, trampské.

Zahrát může dle přání pořadatele 1 hudebník, kytara akordeon, zpěv,

přes duo, trio, až po 5 člennou kapelu. Další možné nástroje klávesy, housle, saxofon...

Součástí vystoupení je i ozvučení.

Dále je možnost ozvučení Vaších akcí - ať už v sále, nebo na volném prostranství.

 

Valašský soubor "Radhošť z Trojanovic"

Vás informuje na našich stránkách o své činnosti, proběhlých akcích i o tom, co nového se chystá. Další informace můžete nalézt na adrese souboru:

https://soubor-radhost.cz/

 

 


Vážení přátelé,

pokud organizujete večírek, setkání, taneční zábavu nebo rodinnou oslavu jako je svatba, oslava jubilea či jinou akci, přesně pro tuto příležitost je určena naše hudba. Stačí zavolat na náš telefon, případně napsat na náš E-mail nebo se přijít domluvit osobně. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Podle velikostí Vaší akce Vám může zahrát a zazpívat jeden hudebník na kytaru nebo akordeon taneční, lidové, country a trampské písně. Při větších akcích mohou zahrát dva, tři nebo celá hudební skupina.

Živá hudba, skupina, kapela či muzika, jak to nazveme, je vždy připravena, aby zpříjemnila Vaše setkání dobrou hudbou k tanci, k poslechu i ke zpěvu.


Fotogalerie: Hudba Bohumír Holub

—————


Nabídka akcí

28.08.2016 15:00

Prezentace naší hudby a VSPT Radhošť z Trojanovic Cz

Spolek "ALBATROS - hudba & svět" hraje pro posluchače z České republiky, turisty a lidí z EU i z USA a tím přispívá k upevňování přátelství mezi národy a k propagací České republiky a její kultury ve světě. Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic Zúčastňuje se folklorních...

—————


Reference

KOLEDA JE VE VÁNOCE

KOLEDA JE VE VÁNOCE
Valašský soubor Radhošť z Trojanovic udržuje vánoční zvyky a chodí k přátelům a známým zazpívat koledy.

—————

Koledy u jesliček

Koledy u jesliček
26.12.2014 zahrál a zazpíval Valašský soubor Radhošť z Trojanovic Vánoční koledy v kostele sv. Martina , ve Frenštátě pod Radhoštěm.

—————

Vánoční večírek

Vánoční večírek
Bohumír Holub zahrál v pátek 19. prosince 2014 ve Frenštátě p.R., v DZU (Pečovatelský dům) na Vánočním večírku. Hudba na přání, k poslechu, k tanci, ke zpěvu. Koledy, vánoční písničky, klasické lidové, taneční, country, trampské. V programu vystoupily i děti z LŠU.

—————

MIKULÁŠSKÝ VEČÍREK

MIKULÁŠSKÝ VEČÍREK
Klub českých turistů při TJ Frenštát p.R., uspořádal v sobotu 6.12.2014 Mikulašský večírek v Turistické chalupě. K poslechu, k tanci a ke zpěvu zahrál Bohumír Holub na kytaru a akordeon. Občerstvení, tombola, tanec masek a volná zábava.

—————

S písničkou v domově důchodců Hortenzie

Dne 13. listopadu 2014 zahrál Bohumír Holub pro obyvatele domova důchodců Hortenzie, ve Frenštátě p.R. Zazněly klasické lidové písně od  Karla Vacka, Poncara a dalších známých autorů. Na přání, k poslechu i k tanci s harmonikou, kytarou a zpěvem prožili obyvatelé hezké odpoledne.

—————

Rybí hody

Rybí hody
Trojanovice, hotel Troyer. Bohumír Holub zahrál na tradičních Rybích hodech k dobré náladě, k poslechu ke zpěvu, na přání. Harmonika - akordeon, kytara, zpěv.  

—————

Radhošť z Trojanovic, Pustevny

Radhošť z Trojanovic, Pustevny
Průvodce Marijan, Mirek, účastníce zájezdu. Soubor Radhošť z Trojanovic zahrál, zatančil a zazpíval pro účastníky cestovní kanceláře Rick Steves. Z kroniky: Margaret & Jack Henderson Bellingham, Outstanding, thank you!    

—————

Frenštátské slavnosti

Frenštátské slavnosti
V sobotu 20. srpna 2014 vystoupil náš valašský soubor "Radhošť z Trojanovic" na Frenštátských folklorních slavnostech. Za soubor Radhošť Bohumír Holub.  

—————

RODINNÉ SETKÁNÍ

RODINNÉ SETKÁNÍ
Dne 16. srpna 2014 jsem zahrál na přání v lidovém a tanečním rytmu na setkání Stavárkové rodiny.

—————

Radhošť z Trojanovic

Rebecca Olson Nord & Ralph Nord - Seattle, Washington -Thank you for dancing, singing and playing music for us. I loved the dancing & music. I would love to know the stories the songs tell!...

—————