Vítejte na našem webu

Kontakt na hudbu a soubor Radhošť 722 519 796 nebo email: bohumir.holub@seznam.cz

 

 

Zdravíme všechny návštěvníky naší webové stránky, kde si můžete ve složkách Kalendář akcí a Reference prohlédnout, co se uskutečnilo a co nového se chystá.

Bohumír Holub

 

Na naši webové stránce najdete informace o Spolku Albatros, Hudbě Bohumír Holub a

VSPT Radhošť z Trojanovic.

 

Spolek Albatros, hudba & svět - Bohumír Holub

Informujeme Vás o hudbě, která hraje na společenských akcích a rodinných oslavách.

Je to hudba k tanci, k poslechu, ke zpěvu.

Na přání písničky: lidové, taneční, country, trampské.

Zahrát může dle přání pořadatele 1 hudebník, kytara akordeon, zpěv,

přes duo, trio, až po 5 člennou kapelu. Další možné nástroje klávesy, housle, saxofon...

Součástí vystoupení je i ozvučení.

Dále je možnost ozvučení Vaších akcí - ať už v sále, nebo na volném prostranství.

 

Valašský soubor "Radhošť z Trojanovic"

Vás informuje na našich stránkách o své činnosti, proběhlých akcích i o tom, co nového se chystá. Další informace můžete nalézt na adrese souboru:

https://soubor-radhost.cz/

 

 


Vážení přátelé,

pokud organizujete večírek, setkání, taneční zábavu nebo rodinnou oslavu jako je svatba, oslava jubilea či jinou akci, přesně pro tuto příležitost je určena naše hudba. Stačí zavolat na náš telefon, případně napsat na náš E-mail nebo se přijít domluvit osobně. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Podle velikostí Vaší akce Vám může zahrát a zazpívat jeden hudebník na kytaru nebo akordeon taneční, lidové, country a trampské písně. Při větších akcích mohou zahrát dva, tři nebo celá hudební skupina.

Živá hudba, skupina, kapela či muzika, jak to nazveme, je vždy připravena, aby zpříjemnila Vaše setkání dobrou hudbou k tanci, k poslechu i ke zpěvu.


Fotogalerie: Hudba Bohumír Holub

—————


Nabídka akcí

28.08.2016 15:00

Prezentace naší hudby a VSPT Radhošť z Trojanovic Cz

Spolek "ALBATROS - hudba & svět" hraje pro posluchače z České republiky, turisty a lidí z EU i z USA a tím přispívá k upevňování přátelství mezi národy a k propagací České republiky a její kultury ve světě. Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic Zúčastňuje se folklorních...

—————


Reference

RODINNÉ SETKÁNÍ

RODINNÉ SETKÁNÍ
Dne 16. srpna 2014 jsem zahrál na přání v lidovém a tanečním rytmu na setkání Stavárkové rodiny.

—————

Radhošť z Trojanovic

Rebecca Olson Nord & Ralph Nord - Seattle, Washington -Thank you for dancing, singing and playing music for us. I loved the dancing & music. I would love to know the stories the songs tell!...

—————

Dožínky 2014

Dožínky 2014
Valašský soubor "Radhošť z Trojanovic" vystoupil na Dožínkách v Trojanovicích U Tichavských poblíž mostu na Planiskách v neděli 17. srpna 2014. Za soubor Bohumír Holub

—————

Oslava narozenin

Oslava narozenin
V sobotu 26. července 2014 jsem zahrál na Oslavě padesátých narozenin. V lidovém a tanečním tónu, na přání, k poslechu, ke zpěvu, k tanci.

—————

Chris Rybak

Chris Rybak
25.7.2014 Setkání ve Frenštátě p.R. Koliba na Horečkách se známým Texaským akordenionistou Chrisem Rybakem, jeho ženou Editou a skupinou rodáků z Texasu.

—————

Anglicky se zpěvem

Anglicky se zpěvem
Hodina angličtiny se zpěvem na zahradě u paní učitelky Marty v Michalkovicích. Na programu: anglické povídání o dovolené, anglické písničky, občerstvení.

—————

Radhošť z Trojanovic pro CK z USA

Radhošť z Trojanovic pro CK z USA
Dne 11. září 2013 soubor Radhošť z Trojanovic hrál, tančil a zpíval pro účastníky cestovní kanceláře z USA. * Také nás navštívili naši přátelé z Czech Heritage Society of Texas manželé Bartovi z Houstonu, kteří nás provázeli při naší cestě za krajany v roce 2009 a 2013 * Za soubor Bohumír Holub

—————