Vítejte na našem webu

Kontakt na hudbu a soubor Radhošť 722 519 796 nebo email: bohumir.holub@seznam.cz

 

 

Zdravíme všechny návštěvníky naší webové stránky, kde si můžete ve složkách Kalendář akcí a Reference prohlédnout, co se uskutečnilo a co nového se chystá.

Bohumír Holub

 

Na naši webové stránce najdete informace o Spolku Albatros, Hudbě Bohumír Holub a

VSPT Radhošť z Trojanovic.

 

Spolek Albatros, hudba & svět - Bohumír Holub

Informujeme Vás o hudbě, která hraje na společenských akcích a rodinných oslavách.

Je to hudba k tanci, k poslechu, ke zpěvu.

Na přání písničky: lidové, taneční, country, trampské.

Zahrát může dle přání pořadatele 1 hudebník, kytara akordeon, zpěv,

přes duo, trio, až po 5 člennou kapelu. Další možné nástroje klávesy, housle, saxofon...

Součástí vystoupení je i ozvučení.

Dále je možnost ozvučení Vaších akcí - ať už v sále, nebo na volném prostranství.

 

Valašský soubor "Radhošť z Trojanovic"

Vás informuje na našich stránkách o své činnosti, proběhlých akcích i o tom, co nového se chystá. Další informace můžete nalézt na adrese souboru:

https://soubor-radhost.cz/

 

 


Vážení přátelé,

pokud organizujete večírek, setkání, taneční zábavu nebo rodinnou oslavu jako je svatba, oslava jubilea či jinou akci, přesně pro tuto příležitost je určena naše hudba. Stačí zavolat na náš telefon, případně napsat na náš E-mail nebo se přijít domluvit osobně. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Podle velikostí Vaší akce Vám může zahrát a zazpívat jeden hudebník na kytaru nebo akordeon taneční, lidové, country a trampské písně. Při větších akcích mohou zahrát dva, tři nebo celá hudební skupina.

Živá hudba, skupina, kapela či muzika, jak to nazveme, je vždy připravena, aby zpříjemnila Vaše setkání dobrou hudbou k tanci, k poslechu i ke zpěvu.


Fotogalerie: Hudba Bohumír Holub

—————


Nabídka akcí

28.08.2016 15:00

Prezentace naší hudby a VSPT Radhošť z Trojanovic Cz

Spolek "ALBATROS - hudba & svět" hraje pro posluchače z České republiky, turisty a lidí z EU i z USA a tím přispívá k upevňování přátelství mezi národy a k propagací České republiky a její kultury ve světě. Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic Zúčastňuje se folklorních...

—————


Reference

Krmáš ve Valašské hospodě U Janíka

Krmáš ve Valašské hospodě U Janíka
Bohumír Holub zahrál v sobotu 14. listopadu 2015 ve Frenštátě p.R., na Horečkách ve Valašské hospodě u Janíka. Lidové a taneční písničky na přání, k poslechu, ke zpěvu i k tanci. Kytara, (harmonika) akordeon, zpěv, ozvučení.    

—————

Radhošť z Trojanovic 65 let činnosti

Radhošť z Trojanovic 65 let činnosti
V sobotu 24. října 2015 proběhlo v hotelu Beskyd Slavnostní Setkání u příležitosti 65 nepřetržité činnosti souboru Radhošť z Trojanovic. Za soubor Bohumír Holub

—————

Sraz spolužáků

Sraz spolužáků
Mirek hraje na Setkání spolužáků Slávky Kutějové. Na přání: kytara, harmonika (akordeon,) zpěv, ozvučení. Klasická lidovka, taneční hudba, country, trampské písničky. K poslechu, k tanci, ke zpěvu.

—————

Rick Steves tour

Rick Steves tour
Účastníci zájezdu, Mirek a průvodce Peter. Ensamble Radhost from Trojanovice greet all the participants of tours and look forward to the next meeting. For the whole group Bohumír Holub.

—————

16. FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI

16. FRENŠTÁTSKÉ SLAVNOSTI
V sobotu dne 29. srpna 2015 se náš soubor Radhošť z Trojanovic zúčastnil 16. FRENŠTÁTSKÝCH SLAVNOSTÍ. Zatančili jsme 3 dějové pásma a podle bouřlivého potlesku úspěšně. Za soubor Bohumír Holub

—————

Dožínky

Dožínky
Dne 16. srpna 2015 zatančil soubor Radhošť z Trojanovic na Dožínkách Na Planiskách. Pak zahrál k poslechu, k tanci i ke zpěvu Bohumír Holub na kytaru a akordeon. Počasí bylo příznivé a celá akce se vydařila.

—————

Koliba na Horečkách

Koliba na Horečkách
7. června 2015 jsem si zahrál s vynikajícím akordeonistou Chrisem Rybakem z Texasu. Je to jedna z jeho cest po Evropě, kterou organizuje pro naše krajany. Mirek - Bohumír Holub

—————

Vaječina 2015

Vaječina 2015
Každý rok na Svatý duch se smaží vaječina. Hra pro účastníky. Hudba na přání, k poslechu, k tanci, ke zpěvu. Kytara, akordeon, zvuk. Bohumír Holub

—————

Setkání jubilantů

Setkání jubilantů
V sobotu 23. května 2015 vystoupil VSPT Radhošť z Trojanovic v pořadu Naši jubilanti (65 let souboru) na Setkání cimbálových muzik ve Frenštátě p.R. v sále Kina.

—————

Rodinná oslava

V sobotu 11. dubna 2015 zahrál Bohumír Holub na "Rodinné oslavě - narozeninách v hotelu Beskyd v Trojanovicích.

—————